Úvod>Podlahy>Vinylové schody Silent Step

Vinylové schody Silent Step

Proč zvolit vinylové schody

Vinylové schody jsou autentické, protiskluzné a příjemné a teplé pro bosou nohu. Výborně tlumí hluk a jsou maximálně odolné. Oproti schodům z masivního dřeva vynikají odolností, dlouhou životností a snadnou údržbou. Ta je stejně snadná jako u vinylových podlah. Oproti dřevu odpadá přebrušování, olejování i nanášení laku.

Obrovskou výhodou vinylu je, že ho lze použit pro snadné a perfektní sladění celého interiéru. Neomezuje nás pouze na vlastní podlahu, ale lze jej využít na výrobu schodišť nebo na obklady stěn. Sjednocením vinylové podlahy se schodištěm, bez použití schodových a přechodových lišt, získáte dokonale do detailu sladěný interiér.

Tiché vinylové schody SILENT STEP

  • patentovaný systém tichého schodiště SILENT STEP
  • excelentní zpracování detailů
  • patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů
  • atraktivní cena

 

Kolekce vinylových schodů

Vinylové schody můžete vybírat ze 4 kolekcí: Ecoline Step, Easyline Step, Objectline Step a Longline Step. Každá nabízí velký výběr dekorů i provedení (různé rozměry, typy A1 bez nosu/2A s nosem).

Typy vinylových schodů SILENT STEP

Kontaktujte nás pro více informací a cenovou nabídku na vinylové schody Silent Step.

Bezpečnost

Provedení stupnice vinylových schodu je včetně hrany schodu a bočnice z jednoho kusu. Není použito žádných hliníkových hran ani samostatně dodělaných bočnic, které jsou častými příčinami pádů. Na vinylové schody jsou pro větší bezpečnost použity povrchy se zvýšenou protiskluzností - R10. Spolu se zmenšením poloměru oblouku hrany schodu patří vinylové schody mezi nejbezpečnější na trhu.

Výrobce je držitelem emisního certifikátu Greenguard Gold. Zároveň mají schodiště nadstandardní požární odolnost Bfl-s1.

‌Design

Pouze systém výroby schodových stupňů umožňuje vyrobit stupeň včetně bočnice schodu z jednoho kusu. Jako jediný zabraňuje tento systém odlepování bočnic, což je největší slabina všech vinylových schodů. Tento elegantní a funkční systém zcela deklasuje konkurenční řešení schodů.

V nabídce máme celkem tři typy systémových soklových lišt. Všechny jsou vyrobeny z vinylové podlahy, protože jen tak lze dosáhnout dokonalosti detailu. Na výběr je elegantní lišta Classic nebo praktické zkosené lišty. Všechny umožňují vést kabel za lištou.

‌Komfort

Součástí schodového systému SILENT STEP je integrovaná korková podložka, který tlumí hluk až o 16 dB. Zároveň je došlap příjemně odpružený, což ocení hlavně senioři, protože snižuje namáhání a bolest kloubů při pohybu po schodišti.

Snadná montáž

Při použití systému SILENT STEP již nepotřebujete žádné další pomocné lišty ani vyrovnávací podložky. Schodové stupně jsou jako jedny z mála vyrobeny z jednoho kusu vinylu systémem All in One. Jsou extra hluboké pro snadnou montáž nášlapů schodů bez spojů. To vše zjednodušuje montáž a zlevňuje celé schodiště. Poslední stupeň plynule navazuje pomocí patentovaného spojovacího zámku přímo na podlahu bez přechodových lišt a viditelného přechodu.


Záruka

Obecně jsou plochy schodů považovány za nejvíce namáhané plochy v bytových a komerčních objektech. Jen průmyslově vyráběné schody mohou garantovat nejvyšší kvalitu a stabilitu celé konstrukce. Vinylové schody SILENT STEP se vyrábí ze stejných materiálů a surovin jako vinylové HDF podlahy. Používají se ekologická pojiva a extrémně hustá stabilní HDF deska. Jen tak lze zajistit produkt s emisním certifikátem Greenguard Gold a dlouhou životností. Podle použitého typu vinylu činí záruka 15 let, respektive 25 let.

Ukázka barevných provedení

fotografie
fotografie
fotografie
fotografie
fotografie

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací